חווית משתמש

icon_post

חווית המשתמש מתחילה מהרגע בו הגולש נכנס לאתר או לאפליקציה, מעמוד הבית אל שאר העמודים ועד לעזיבות.

נוחות הגישה והעמדה נכונה של אלמנטים, מאפשרת הבנה מהירה של העמוד, הנגישות, הצבעים ועוד…  כל אלו מרכיבים חווית משתמש שלמה אותה עובר הלקוח מתחילת ביקורו באתרכם ועד סופו.

כאשר אפיון ממשק המשתמש נגיש, נוח ומטרתו ברורה כך קל להעביר לגולש את המידע הרב ככל הניתן במינימום מאמץ ומחשבה.

כאשר חושבים על הקמה, בנית אתר או אפליקציה חדשה הנושא כרוך בלא מעט התלבטויות ושאלות אשר מהווה אתגר לא פשוט. כל החלטה בנושא של אפיון ובעיצוב יכולה להשפיע בצורה משמעותית על ההצלחה העסקית של האתר או האפליקציה.

היום לכולם ברור לכל מי שעוסקים במדיה, מוצרים דיגיטליים, מפריילנסרים ועד לחברות הגדולות בעולם, מודע לכך,  שחוויית המשתמש היא הגורם המבדל והמשפיע ביותר. וכך החיבור ומענה הקל והמהיר לצרכים של המשתמש, וההצלחה של ההנעה לפעולה.

ממשק משתמש חשוב מכמה סיבות, קודם כל ממשק המשתמש אינטואיטיבי יותר, קל יותר לשימוש.

עיצוב חווית משתמש נכון, חייב לכלול מספר עקרונות חשובים כגון

נראות -עיצוב אתר, אפליקציה בסגנון נקי, ברור, מינימליסטי, אלגנטי ומרשים, גורם לעניין רב אצל הגולש וגורם לסקרנות מריבית, קולע למסר השיווקי וההנעה לפעולה אותו אנו מחפשים להעביר. כל אלמנט ואלמנט מקבל את הדגש המיוחד ומתבצע ע"י עיצוב מקורי העונה לצרכיו של הלקוח תוך הסבר מפורט ומעמיק.

עקביות – בעצם יצירת שפה אחידה לזרימת גלישה באתרך, אם קישור או כפתור מופיע בצורה מסויימת על יתר הקישורים או הכפתורים באתר להראות בצורה דומה על מנת לעורר את "הקריטריון" התודעתי ולספק הבנה מהירה למשמעות ה"טריגר"

הנעה לפעולה – מאפשרת למשתמש הקצה להבין, לזהות את האלמנטים המניעים לפעולה בצורה נוחה, ברורה והמהירה ביותר, ותאפשר לו לבצע את הפעולות הקלילות והמהירות המרבית.
בסטודיו – Always In Focus המתמחה בעיצוב ובפיתוח, אנו מבינים את חשיבות חווית ממשק המשתמש בצורה המושלמת,  ודואגים לכך לעיצוב להיראות טוב ולעבוד אפילו טוב יותר. לצד הלקוחות שלנו, אנו מגלים את הצרכים ומציעים את הפתרונות המושלמים לחוויית משתמש חדשנית המניבה הצלחות.

"עיצוב טוב יותר, חוויות משתמש טובה וברורה יותר".

טוען תמונות