אתרים רספונסיביים

icon_app

עיצוב רספונסיבי

עיצוב רספונסיבי משמעותו עיצוב בו ניתן לצפות באתרי אינטרנט במגוון רחב של מכשירים, החל מטלפונים ניידים, טאבלטים ומחשבים ניידים. עיצוב המתאים עצמו אוטומטית לגודל המסך והרזולוציה של המכשיר.

בעיצוב רספונסיבי כלל האלמנטים אשר מופיעים באתר, מתאימים את עצמם בגודל ובמיקום באופן אוטומטי לכל גודל מסך ומסך של מכשיר הקצה אשר באמצעותו מתבצעת הגלישה באתר, הממשק הדינמי של האתר יודע להתאים את עצמו בין אם מתסכלים באתר במכשיר נייד לרוחב או לאורך.

לאור האימוץ המהיר של טלפונים חכמים ומכשירי טאבלטים, משתמשי אינטרנט כיום צופים באתרים במגוון רחב של התקנים שונים. הרעיון מאחורי עיצוב אתרים רספונסיבי הוא שיש אתר אחד שמתאים את עצמו לגודל של מסך והצפייה ואין את הצורך לשכפל את האתר ותחזוקתו בנפרד. אנחנו בסטודיו Always In Focus יודעים למקסם את תוצאות העיצוב ויצר עבור כל לקוח ולקוח את האתר היחודי שיתאים לצרכי עסק הנראות יחודית בל מראה נקי יוקרתי ואלגנטי.

כיום כמות המשתמשים אשר גולשים דרך מכשירים ניידים עולה מעל ל- 60% ואף עולה על כמות הגולשים במחשבים נייחים (מחשב שולחני). זו היא אטרקטיבית במיוחד לבעל אתר כאחד בלבד באתר צריך להיות בנוי והתגלגל על פני מספר מכשירים. על ידי צמצום פיתוח, גישה זו יכולה לחסוך זמן, כסף וכאבי ראש. בנוסף, יש את כל העדכונים העתידיים רק כדי להיות מיושמים באתר אחד.

משתמשי האינטרנט יכולים להיפרד מחוויות לא נעימות עם מערכות ניווט שלא תוכננו כראוי ותוכן שהוא קטן מדי לקריאה. מסע המשתמשים יהיה משופר מאוד בכל ההיבטים של אתר רספונסיבי.

אתר אינטרנט שאיננו מעוצב ומותאם למכשירים ניידים, "לא יעבוד" כהלכה ולא תהיה לו נראות המאפשרת שימוש או קריאה קלה ונוחה. לקוחות פוטנציאליים לא יעשו כל מאמץ ופשוט יוותרו… ידוע כי מוקצבות כ – 5 שניות ל"לכידת" לקוחות פוטנציאליים באתר האינטרנט שלך.

אם האתר אינו מגיב כהלכה למכשיר הנייד שלהם – הם כבר לא שם. עיצוב אתר רספונסיבי, מאפשר למשתמשי הקצה המחזיקים במכשיר הנייד, לגלוש ולהיכנס לאתר שלך, לקרוא ולעשות בו שימוש ללא הגבלה טכנית מכל סוג. עיצוב אתר רספונסיבי, מתאים אוטומטית את האתר למכשיר שבידי הלקוח, מה שהופך למשל מציאת מסעדה, חנות אופטיקה, מכבסה וכו', לנגיש וזמין מכל מקום ובכל זמן נתון

בכל יום יש עלייה במספר התקנים , פלטפורמות ודפדפנים שצריכים לעבוד בהרמוניה עם אתר החדש שלך, ואנחנו ב – Always In Focus, יודעים לעשות זאת בצורה הכי איכותית שאפשר.

לאור הטכנולוגיה חדשה במהלך 5 השנים הבאות נהנה לראות שינוי משמעותי באופן שהאתרים יהיו בנויים וזה חשוב יותר ויותר עבור כל העסק אשר משתנה בהתאם לעיצוב ובניית אתרים שלו, הדורשים מיומנויות חדשות וגישה חדשה לעיצוב שלהם.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, ונשמח לעזור לעצב ולבנות לכם את הצעד הקטן לעתיד מקצועי יותר.

טוען תמונות